Sinus Academy Podcast vol.3

Audycje

 

 Po krótkiej nadawczej przerwie spowodowanej ogromnymi przeciwnościami losu wracamy do żywych.
To niesamowite jak komputer jest niezbędny do naszego funkcjonowania. Przekonałem się o tym własnie przez owe dwa tygodnie, kiedy miałem nieprzyjemnosć być go pozbawionym. Chcesz zrobić kawałek? Nie ma pc więc jak? Chcesz nagrać audycję? Zapomnij. Chcesz się z kimś skontaktować a na komóreczce brak sianka? Pech. Chcesz wiedzieć co dzieje się na świecie? Zostaje ci TVN(nie polecam).

 Na szczęście nowy(używany), stacjonary komputer jest już w Sinusowej Bazie Wilda dzięki uprzejmości mojego przyjaciela Mateusza Woźniaka. Dzięki!

Przed omówieniem audycji wytłumaczę się jeszcze ze zmiany Soundclouda na Mixclouda(dziwnie podobne te nazwy). Otóż uploudowanie nieograniczonej ilości materiału na pierwszy z wymienionych serwisów wiąże się z roczną opłatą w wyokości 500 Euro rocznie bądź skromne 58 Euro miesięcznie. Może w przyszłości.

Od dziś wszystkie podcasty dostępne będą na http://www.mixcloud.com/sinusacademy/ a na(mimo wszystko ukochanym) Soundcloudzie zagości na dobre label: Sinus Records. O labelu dowiecie się więcej niebawem, tymczasem…

Dj Vicious

 Przedstawiam wam gościa trzeciej audycji. Panie i Panowie: Dj Vicious. Jego pasja do tego co robi zaskakuje możnych tego kraju. Jego konkursowy set odsłuchało już prawie 7.000 osób(mega wynik jak na Soundcloud)! Obadajcie chłopaka od góry do dołu. Zapamiętajcie ten groźnie brzmiący pseudonim. Posłuchajcie seta.Razem z Łukaszem prezentujemy w audycji nagrania artystów takich jak:

Substep Infrabass

http://soundcloud.com/substep-infrabass

Klony

http://www.klonymusic.pl/

Blackleg

http://soundcloud.com/blackleg

Fallout

http://soundcloud.com/fallout

Przepraszam wszystkich, którzy czekali na audycję w niedziele. Z nowym komputerem nasza regularność nie powinna szwamkować.

Link do pobrania audycji TUTAJ.

Peace! 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s