Elektroniczna świadomość – sonda.

Imprezy, Teksty

Cześć i czołem!

W jeden z pięknych, upalnych, wakacyjnych dni miałem przyjemność zastępować w pracy mojego przyjaciela, dźwiękowca na filmowym planie. Plan ów, mieścił się w poznańskim parku Wilsona. Pomyślałem, że po wykonanej robocie grzechem było by nie skorzystać z uroków tego przepełnionego zadbaną zielenią miejsca. Czekając na transport sprzętu orzeźwiliśmy się piwem po czym postanowiliśmy w kreatywny sposób wykorzystać spoczywające w naszych rękach rekwizyty.

Oto efekt:


Cała sonda jest oczywiście bardziej happeningiem niż racjonalną, miarodajną skarbnicą informacji o świadomości muzycznej poznańskiego społeczeństwa(myślę, że nie trudno się tego domyślić).  Jestem jednak przekonany, że gdybyśmy sformułowali pytania konkretniej, poważniej(pomijam kwestie stroju) i poświęcili na sondę więcej czasu wyniki były by identyczne. 100% niewiedzy. Z drugiej strony podziemie powinno być podziemne, co? Sam już nie wiem.

Ci którzy doceniają dobrą elektroniczną muzykę wyjeżdżają jutro na festiwal AudioRiver. Tych, których na to nie stać zapraszam na wydarzenie, które organizujemy w dość świeżym miejscu o dumnej nazwie BogdanK. Lodowisko latem to dość konkretna alternatywa dla KontenerArt, które ostatnimi czasy wydaje mi się trochę „puste”(to tylko myśli).

MIDI FREAKZ SESSION to tak zwana kreatywna zabawa. Każdy elektroniczny świr może przynieść swój komputer, kontroler i kartę dźwiękową, podłączyć się do miksera a następnie grać razem z innymi. Dziewczyny świrów(lub odwrotnie) mogą w tym czasie pobujać się na hamakach, poślizgać na skimboardzie, pograć w siatkówkę plażową lub pogadać przy piwku za pięć złotych. Uczciwy układ, nie?

Gdy JamSession ucichnie(planowane godziny: 16-21) na scenę główną wejdą reprezentanci niezależnego, szamotulskiego labelu Ghostmental, którzy raczyć was będą dj setami, muzyką własną oraz live actami.

Poniżej zostawiam link do wydarzenie na Facebook’u. Zapisujcie się, udostępniajcie informację znajomym i wpadajcie licznie!

https://www.facebook.com/events/246229208829897/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s